FAQ-O produktoch

Prečo sú naše výrobky také lacné?

Existuje niekoľko dôvodov. Neutrácame peniaze za marketing, výrobca sa nachádza v slobodnej ekonomickej zóne (offshore) a výrobné náklady sú výrazne nižšie.

Predáváte originálne alebo generické prípravky?

na stránkach nášho  eshopu  nájdete iba originálne v originálnych baleniach s príbalovým letákom. Ak do nášho shopu pridáme generické výrobky budú riadne označené v názve produktu.

Aké lieky predávate? Nájdem k nim presný popis a príbalový leták?

V našom eshope predávame výlučne originály prípravkov od renomovaných výrobcov, napr. AJANTA PHARMA. Všetky lieky sú originálne zabalené v originálnych krabičkách s čiarovým kódom a hologramom. Príbalový leták dostanenete k lieku ako súčasť balenia pri doručení. Presný popis prípravku nájdete  priamo na stránke samotného produktu.

Čo je to generický liek?

Generický liek je liekový ekvivalent originálneho lieku s rovnakými zložkami. Zloženie generického lieku je úplne identické so zložením originálneho lieku.

Prečo sa názov vytlačený na tabletke odlišuje od názvu lieku?

Názov vytlačený na tabletke označuje liečivú látku prípravku. Generické lieky majú rovnaké zloženie a rovnaké vlastnosti
ako patentovo chránené originálne prípravky. Líšia sa iba v názve. Výrobcovia generických liečiv nesmú používať názvy oroginálnych prípravkov, čo by viedlo k porušeniu autorských práv.

Prečo sa tvar pilulky líši od originálneho?

Tvary sa líšia z rovnakého dôvodu, ako je uvedené vyššie. Tvar pilulky je duševným vlastníctvom výrobcu a jeho reprodukcia bude
považovaná za porušenie autorských práv.

Aký je rozdiel medzi žuvacími (soft) a obyčajnými tabletami?

Rozdiel spočíva v rýchlosti účinkovania (soft tablety pôsobia rýchlejšie ako obyčajné). žuvacie tabletky sa rozpôšťajú pod jazykom, čo umožňuje konzumáciu alkoholu alebo tučných jedál pred pohlavným stykom. Keď užívate obyčajné tablety, v žiadnom prípade by ste nemali konzumovať alkohol ani tučné jedlá.

Čo obsahuje balenie?

Balenie obsahuje prevažne 4 tablety – počet tabliet je uvedený v názve produktu alebo na produktovej stránke. Tabletky sú zabalené v blistroch. K prípravkom je zasielaný príbalový leták.

Budete ponúkať v budúcnosti aj Ďalšie prípravky?

Áno, ponuku našeho e-shopu budeme ďalej rozširovať. Ak potrebujete prípravok, ktorý nenájdete na našich stránkach, dajte nám prosím vedieť a my sa pokúsime pridať ho do nášho sortimentu čo najskôr

Aké sú zásady ochrany osobných údajov?

Bezpečnosť Vašich osobných údajov a ochrana Vašeho súkromia je našou najväčšou prioritou. Pozrite sa prosím do sekcie Ochrana osobných údajov na stránke Obchodné podmienky.
Náš on-line objednávkový systém používa najnovšie šifrovacie technológie, ktoré zaisujú najvyšší stupeň ochrany Vašich údajov a informácií. Všetky naše počítačové systémy boli testované, aby bola zabezpečená maximálna ochrana.

Aké sú storno podmienky?

Môžete zrušiť objednávku pred jej odoslaním. Pokiaľ je Vaša objednávka odoslaná, stornovať ju už nemôžete. Pozrite sa prosím na sekciu Storno objednávky na stránke Obchodné podmienky.

Máte nejaké vekové obmedzenia?

Áno, nepredávame tovar osobám mladším ako 18 rokov

Akým spôsobom posielate tovar?

Tovar posielame výlučne prostredníctvom Slovenskej alebo Českej pošty, 1 triedou na dobierku, alebo POSTE RESTANTE.

Čo mám robiť, keď mi doručia poškodený balík, alebo mi balík vôbec neprišiel?

V tomto prípade kontaktujte našu technickú podporu. Buď znovu odošleme zásielku s Vašou objednávkou alebo sa pokúsime spoločne problém vyriešiť s doručovateľom.

 

 

Čo je erekcia?

Erekcia je prakticky základný proces u mužského pohlavného údu v rámci spojenia so sexualitou. Bez erekcie nie je možný pohlavný styk, orgazmus a ejakulácia. Nanešťastie mnoho mužov všetkých vekových kategorií trpí rôznymi poruchami erekcie, ktoré sa však naštastie dajú liečiť. Stoporenie penisu alebo jeho erekcia  (postavnie pohlavného údu, často sa používa aj v spojení s klitorisom) je zdurenie penisu alebo klitorisu pripohlavnom vzrušení. Môžeme to považovať za stav, vrámci ktorého nastáva plnenie penisu krvou. Deje sa to prostredníctvom toporivých telies ktoré majú špongiovité tkanivo, vďaka ktorým sa dokáže do penisu relatívne rýchlo nahrnuť potrebné množstvo krvi pod určitým tlakom. Keď je tento proces na konci, penis by mal byť pevný, stojaci a väčší ako do šírky tak aj do dĺžky.Je spôsobená presunom krvi do penisu vo chvíli, keď muž pocítisexuálne vzrušenie. V tej chvíli sa zvýši srdcový tep, zvýši sa krvný tlak a zintenzívni sa dych. Aby mohlo nastaťstoporenie penisu, musí vydať centrum erekcie povel tepnám aby sa rozšírili. Tie následne prijmu viac krvi a penis sa zväčší. Erekcia trvá počas celej doby sexuálneho aktu a končí orgazmom = výronom semena. Ejakulát sa skladá zo spermí z nadsemenníkov a sekrétu z prostaty. Po zmiešaní prechádzajú močovou trubicou a následne rytmickými sťahmi opúšťajú penis.Je to problém značnej časti mužskej populácie prekvapivo všetkých vekových skupín, nie len starších mužov. Na Slovensku trpí nejakým problémom so slabou erekciouresp. erektilnou dysfunkciou až 500 000 mužov. Tento problém je iby symptómom iného, väčšinou vážneho ochorenia.Za slabou erekciou môžeme hľadať dve príčiny a to buď organickú, alebo psychogénnu resp.psychosexuálnu poruchu. Erekcia je zložitá súhra nervových a cievnych mechanizmov, ktoré spravidla začínajú v mozgu a súvisia so sexuálnou stimuláciou.
Pri sexuálnom vzrušení putujú signály z mozgu do nižších oblastí miechy a ďalej na perifériu, kde vyvolajú relaxáciu hladkej svaloviny stien artérií. V dôsledku toho sa zvýši prítok krvi do penisu a špongiovité tkanivo v kavernóznych telesách sa začne plniť krvou. Naplnené kavernózne telesá mechanicky stlačia žily odvádzajúce krv, čo má za následok zníženie odtoku krvi. Penis sa napĺňa krvou, predlžuje a tvrdne.
Erekcia končí po výrone semena (ejakulácii) alebo keď vymiznú signály, ktoré erekciu vyvolali. Prítok krvi a tlak kavernózneho telesa na žily odvádzajúce krv sa zníži. Krv z kavernózneho telesa odtečie a penis zmäkne.Pri sexuálnej stimulácii vysiela mozog signály, ktoré podporujú uvoľňovanie NO (oxidu dusnatého) v penise.Mladí muži sa medzi 20. a 30. vekom života pokladajú za nepremožiteľných, neodolateľných a všetky slasti milostného života si užívajú naplno. Určite nemyslia na to, že ich elán a schopnosti uspokojiť seba i partnerku nebudú vždy dosahovať maximum.Po tridsiatke sa začína sexuálny apetít meniť a môžu začať tiež poruchy erekcie. S pribúdajúcim vekom muž zistí, že odrazu nemôže kedykoľvek a kdekoľvek.Môže sa preto cítiť frustrovaný. My dnes chceme všetkým pánom, ktorí cítia, že akosi poľavuje ich sexuálna výkonnosť, ponúknuť niekoľko skvelých tipov (inšpirovaných Dr. Stevenom Lammom), ako sa znova vrátiť do hry. Ako zlepšiť erekciu? Poďme na to.
Voľne predajné lieky na erekciu môžu síce priniesť momentálny úspech, ale pokiaľ sa chcete tešiť z efektívneho pôžitku neustále, musíte dbať na zlepšenie viacerých faktorov vo svojom živote.Nech sa páči, tieto body opäť rozdúchajú plameň vášne a zlepšia sexuálny život každého muža.
Udržať si adekvátnu váhu nie je iba o tom, aby ste zvýšili svoju atraktívnosť a sexepíl. Tieto skutočnosti sú už iba akousi čerešničkou na torte. Regulovaním váhy dokážete predchádzať viacerým ťažkostiam.
Možno to vyznie tak trochu ako klišé. Z každej strany počúvame a čítame, aký je spánok dôležitý. No ruku na srdce… Prečo tieto varovania a dobre mienené rady ignorujete?
Spánok je známy svojimi cyklami, pričom nočná erekcia je podvedomá a prejavuje sa vo fáze snívania a počas tzv. REM spánku. Začína zväčša 90 až 100 minút po zaspatí a dĺžka erekcie je asi 20 až 40 minút.
Kvalitnej erekcii určite neprospeje, ak užívate drogy, fajčíte alebo pijete alkoholviac ako je nutné. Návykové látky poškodzujú výstelku ciev vrátane tej v penise.Klinické testy dokázali, že pozitívne ovplyvňuje potenciu, ale aj pohyblivosť a počet spermií. Silné afrodiziakom je tiež sibírsky ženšen. Toto je iba slabý odvar z toho, čo môže príroda ponúknuť v súvislosti s erekciou.Áno, je to tak! Skúste sa milovať na lačný žalúdok a uvidíte, ako si to užijete. Ak sa totiž najskôr najete, krv potrebná na dosiahnutie erekcie sa presunie do žalúdka a výsledok nebude tak efektívny.

 

clavin platinum ucinky